icon phone phone_action +90 (332) 606 0 365 TR / EN Müşteri Paneli

Pixron® Teknoloji Kimdir?

Pixron® Teknoloji 2008 yılından bu yana yaratıcılık ve teknolojiyi kullanarak, sıfırdan profesyonelce web siteleri tasarlayan, kurumsal kimlik, yazılım ve barındırma hizmetleri sağlayan kurumsal bir dijital ajanstır.

Tarihçemiz

Daha fazlasını bize sormak istermisiniz?

Pixron® Teknoloji

Pixron® Teknoloji Pixron® Teknoloji, 2008 yılında başlayan birikim ve deneyimle, müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Biz, Pixron®, web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, özel yazılım geliştirme, sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal kimlik oluşturma konularında uzman kadromuzla kapsamlı ajans hizmeti sunmaktayız.

Pixron® Digital olarak, deneyimli ve uzman personelimizle müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getiriyoruz. Müşteri taleplerini anlamak, önemsemek ve en uygun çözümleri önermek için çaba harcıyoruz. Aynı zamanda, sektördeki yenilikleri takip ederek müşterilerimizi her türlü gelişmeden haberdar etmeye özen gösteriyoruz.

Web site tasarımı konusundaki çalışma prensibimiz, %100 müşteri memnuniyetini kazanmaya yönelik bir odaklanma ile şekillenmiştir. Tasarım ve yazılım alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, onlara özel ve etkili çözümler sunmaktan keyif alıyoruz.